Board 2017-II

Chairman

Yanick Verkerk

S.A. Atlantis

Secretary, Treasurer, Vice-chairman

Thomas van Tilburg

S.G. Daedalus

Faculty Representative ET (CTW)

Simon Huijink

S.G. Daedalus

Faculty Representative EEMC (EWI)

Xadya van Bruxvoort

S.A. Proto

Faculty Representative BMS

Martijn Koers

Sirius

Faculty Representative ST (TNW)

Ruben Uineken

C.T.S.G. Alembic

 

BESTUUR 2017-1

Chairman

Sander Bakkum

Secretary,Treasurer, Vice-Chairman

Jasper Klomp

Faculty Representative CTW

Simon Huijink

Faculty Representative EWI

Gloria Carta

Faculty Representative BMS

Kira Oberschmidt

Faculty Representative TNW

Willemijn Luiten

BESTUUR 2016-2

Voorzitter

Sander Bakkum

Secretaris/Penningmeester

Jasper Klomp

Faculteitsafgevaardigde CTW

Leon Bremer

Faculteitsafgevaardigde EWI

Gloria Carta

Faculteitsafgevaardigde BMS

Kira Oberschmidt

Faculteitsafgevaardigde TNW

Willemijn Luiten

BESTUUR 2016-1

Voorzitter

Rens Koning

Secretaris/Penningmeester

Bo Verhoef

Faculteitsafgevaardigde CTW

Leon Bremer

Faculteitsafgevaardigde EWI

Beerend Gerats

Faculteitsafgevaardigde BMS

Sanne Bentum

Faculteitsafgevaardigde TNW

Lotte Kattenberg

BESTUUR 2015-2

Voorzitter

Rens Koning

Secretaris/Penningmeester

Bo Verhoef

Faculteitsafgevaardigde CTW

Ingrid van den Brink

Faculteitsafgevaardigde EWI

Beerend Gerats

Faculteitsafgevaardigde BMS

Sanne Bentum

Faculteitsafgevaardigde TNW

Lotte Kattenberg

BESTUUR 2015-1

Jonathan Juursema - [Mrt 15] Bestuursfoto's OS - 0004

Voorzitter

Kevin Heubach

Secretaris/Penningmeester

Pim Willems

Faculteitsafgevaardigde CTW

Ingrid van den Brink

Faculteitsafgevaardigde EWI

Wouter Deenik

Faculteitsafgevaardigde GW

Carmen Smeenk

Faculteitsafgevaardigde MB

Edo Kant

Faculteitsafgevaardigde TNW

Vincent Hommersen

BESTUUR 2014-2

Voorzitter

Kevin Heubach

Secretaris/Penningmeester

Pim Willems

Faculteitsafgevaardigde CTW

Thijs Baltes

Faculteitsafgevaardigde EWI

Wouter Deenik

Faculteitsafgevaardigde GW

Carmen Smeenk

Faculteitsafgevaardigde MB

Edo Kant

Faculteitsafgevaardigde TNW

Vincent Hommersen

BESTUUR 2014-1

Voorzitter

Marjanne Luinstra

Secretaris/Penningmeester

Pim Jager

Faculteitsafgevaardigde CTW

Thijs Baltes

Faculteitsafgevaardigde EWI

Yoeri Boink

Faculteitsafgevaardigde GW

Kim Vissers

Faculteitsafgevaardigde MB

Frejanne Meijer

Faculteitsafgevaardigde TNW

Thomas Brouwer

BESTUUR 2013-2

Voorzitter

Marjanne Luinstra

Secretaris/Penningmeester

Pim Jager

Faculteitsafgevaardigde CTW

Joni Terpstra

Faculteitsafgevaardigde EWI

Yoeri Boink

Faculteitsafgevaardigde GW

Kim Vissers

Faculteitsafgevaardigde MB

Frejanne Meijer

Faculteitsafgevaardigde TNW

Thomas Brouwer

BESTUUR 2013-1

Voorzitter

Derk de Graaf

Secretaris

Dirk-Jan Cornelissen

Penningmeester

Rob van Doremalen

Faculteitsafgevaardigde CTW

Joni Terpstra

Faculteitsafgevaardigde EWI

Stijn van Winsen

Faculteitsafgevaardigde GW

Kirsty MacGillavry

Faculteitsafgevaardigde MB

Erik Meijer

Faculteitsafgevaardigde TNW

Frank van Rosmalen

BESTUUR 2012-2

Voorzitter

Peter Bosschaart

Vicevoorzitter

Sander Smink

Secretaris

Dirk-Jan Cornelissen

Penningmeester

Rob van Doremalen

Faculteitsafgevaardigde CTW

Ruben Langeveld

Faculteitsafgevaardigde EWI

Stijn van Winsen

Faculteitsafgevaardigde GW

Kirsty MacGillavry

Faculteitsafgevaardigde MB

Tot aan november: Jacco Roest
Vanaf november: Erik Meijer

Faculteitsafgevaardigde TNW

Frank van Rosmalen

BESTUUR 2012-1

Voorzitter

Jarmo van Lenthe

Secretaris/Penningmeester

Pim van der Toolen

Afgevaardigde CTW

Ruben Langeveld

Afgevaardigde EWI

Derk de Graaf

Afgevaardigde GW

Nienke Bach Kolling

Afgevaardigde MB

Jacco Roest

Afgevaardigde TNW

Jelmer Boter

BESTUUR 2011-2

Voorzitter

Jarmo van Lenthe

Secretaris/Penningmeester

Pim van der Toolen

Afgevaardigde CTW

Tijmen van Diepen

Afgevaardigde EWI

Derk de Graaf

Afgevaardigde GW

Nienke Bach Kolling

Afgevaardigde MB

Vincent Verhagen

Afgevaardigde TNW

Jelmer Boter

BESTUUR 2011-1

Steven Rozeman

Voorzitter

Max Haspels

Secretaris/Penningmeester

Tijmen van Diepen

CTW-afgevaardigde

Peter Bosschaart

EWI-afgevaardigde

Nicole Megens

GW-afgevaardigde

Vincent Verhagen

MB-afgevaardigde

Oscar Escobosa Bosman

TNW-afgevaardigde

BESTUUR 2010-2

Steven Rozeman

Voorzitter

Max Haspels

Secretaris/Penningmeester

Thomas van der Meer

CTW-afgevaardigde

Peter Bosschaart

EWI-afgevaardigde

Nicole Megens

GW-afgevaardigde

Kirsten van der Reest

MB-afgevaardigde

Oscar Escobosa Bosman

TNW-afgevaardigde

BESTUUR 2010-1

Marijn ten Thij

Voorzitter

Jozef Jan Vonhof

Secretaris/Penningmeester

Thomas van der Meer

CTW-afgevaardigde

Jarmo van Lenthe

EWI-afgevaardigde

Jakob Hummelen

GW-afgevaardigde

Kirsten van der Reest

MB-afgevaardigde

Oscar Escobosa Bosman

TNW-afgevaardigde

BESTUUR 2009-2

Marijn ten Thij

Voorzitter

Jozef Jan Vonhof

Secretaris/Penningmeester

Joost Peeters

CTW-afgevaardigde

Jarmo van Lenthe

EWI-afgevaardigde

Jakob Hummelen

GW-afgevaardigde

Tom van Eerde

MB-afgevaardigde

Marijke Hamelers

TNW-afgevaardigde

BESTUUR 2009-1

Erik Hegeman

Voorzitter

Sjoerd van der Spoel

Secretaris/Penningmeester

Joost Peeters

CTW-afgevaardigde

Marijn ten Thij`

EWI-afgevaardigde

Floor Holterman

GW-afgevaardigde

Tom van Eerde

MB-afgevaardigde

Marijke Hamelers

TNW-afgevaardigde

BESTUUR 2008-2

Erik Hegeman

Voorzitter

Sjoerd van der Spoel

Secretaris/Penningmeester

Floor Holterman

Afgevaardigde faculteit GW

Hayo Huisman

Afgevaardigde faculteit MB

Reinier ter Welle

Afgevaardigde faculteit CTW

Marijn ten Thij

Afgevaardigde faculteit EWI

Rinse Ubbink

Afgevaardigde faculteit TNW

BESTUUR 2008-1

Eelco Eerenberg

Voorzitter

Bert Perloy

Secretaris/Penningmeester

Lot Verburgh

Afgevaardigde faculteit GW

Hayo Huisman

Afgevaardigde faculteit MB

Reinier ter Welle

Afgevaardigde faculteit CTW

Mark Herink

Afgevaardigde faculteit EWI

Rinse Ubbink

Afgevaardigde faculteit TNW

BESTUUR 2007-1

Eelco Eerenberg

Voorzitter

Niels Baas

Penningmeester

Arjan Tijmes

Afgevaardigde faculteit MB

Peter Müthing

Afgevaardigde faculteit CTW

Bert Perloy

Afgevaardigde faculteit EWI

Maarten Zeinstra

Afgevaardigde faculteit GW

Alexander Louwes

Afgevaardigde faculteit TNW

BESTUUR 2006-2

Eelco Eerenberg
Wobbe Mud
Daan Mestrum
Arjan Tijmes
Tijmen Heil
Erik-Jan Staat
Bert Perloy
Sanne ten Tije

Voorzitter (vanaf november)
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit CTW en Interim Voorzitter
Afgevaardigde faculteit MB (vanaf december)
Afgevaardigde faculteit BBT (tot december)
Afgevaardigde faculteit TNW
Afgevaardigde faculteit EWI
Afgevaardigde faculteit GW

BESTUUR 2006-1

Niels Entzinger
Suzanne van Trijp
Mirjam Verheggen
Josse Ruiter
Daan Mestrum
Wobbe Mud
Erik-Jan Staat
Hubert Flisijn

Voorzitter (tot mei)
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit GW en Interim-Voorzitter
Afgevaardigde faculteit CTW (tot april)
Afgevaardigde faculteit CTW (vanaf april)
Afgevaardigde faculteit BBT
Afgevaardigde faculteit TNW
Afgevaardigde faculteit EWI

BESTUUR 2005-2

Pascal Verheijden
Erwin Bielert
Anouk Reerink
Josse Ruiter
Hubert Flisijn
Mirjam Verheggen
Jeroen Zijp 

Voorzitter
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit BBT
Afgevaardigde faculteit CTW
Afgevaardigde faculteit EWI
Afgevaardigde faculteit GW
Afgevaardigde faculteit TNW

BESTUUR 2005-1

Jan Pieter Nap
Steven van Roon
Maarten Koster
Hans Damink
Dieuwke Vijselaar
Andre Foeken
Jeroen Zijp

Voorzitter
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit BBT
Afgevaardigde faculteit CTW
Afgevaardigde faculteit EWI
Afgevaardigde faculteit GW
Afgevaardigde faculteit TNW

 

 

BESTUUR 2004-2

Timme Bijkerk
Maureen de Hond
Maarten Meijer
Niels Entzinger
Dieuwke Veijselaar
André Foeken
Marcel van Eijken

Voorzitter
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit BBT
Afgevaardigde faculteit CTW
Afgevaardigde faculteit EWI
Afgevaardigde faculteit GW
Afgevaardigde faculteit TNW

 

 

BESTUUR 2004-1

Bertjan Davelaar
Leonard van Bokhorst
Maarten Meijer
Casper Bosschaart
Niels Entzinger* (opvolger Casper)
Roelfina Visser
Bas Peschier* (opvolger Roelfina)
Maureen de Hond
Berend Snijders* (opvolger Maureen)
Marcel van Eijken

Voorzitter
Penningmeester
Afgevaardigde faculteit BBT
Afgevaardigde faculteit CTW

Afgevaardigde faculteit EWI

Afgevaardigde faculteit GW

Afgevaardigde faculteit TNW

* Niet op foto

BESTUUR 2003

Friso Mosterman
Hanneke van Brummelen
Jacob-Jan Paulus
Olaf van Zandwijk

BESTUUR 2003-2

Douwe van Riet
Margriet Rouhof
Maarten Verbraeken

BESTUUR 2002-1

Wouter van Diemen
Ilse van den Berg
Lara van Diermen
Wout van de Heijden

BESTUUR 2001-2

Jochem de Graaf
Eline Monaster
Sytse Postma

BESTUUR 2001-1

Harmen Faber
Alexander Oostendorp
Benno Schepers
Stefan Stoelinga

BESTUUR 2000-2

Arnout Brouwers
Harmen Faber
Alexander Oostendorp
Stefan Stoelinga

BESTUUR 2000-1

Jos Frusch
Sandra van Rijswijk
Michiel Wittkampf

BESTUUR 1999-2

Sander Jacobs
Gijs Kellendonk
Tom Smits

OPRICHTINGSBESTUUR & BESTUUR 1999-1

Lex Hoekstra
Ruud ten Voorde
Geert Weijers